| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Nu mi se pare corect ca barbatu sa plateasca la prima intalnire mancarea de la restaurant pe care a mancat-o fatuca, fara ca ea sa faca sex la prima intalnire.
Voi ce parere aveti?

26 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mie mi se pare corect ca barbatul sa plateasca tot timpul, fara sa astepte ceva in schimb.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaibrasov a răspuns:

Auzi, daca tot vrea sex barbatul mai bine plateste direct o prostituata pe care nu mai trebuie sa o duca la restaurant. Nu vad logica ta, ce-i drept amuzanta.

| Angel0 a răspuns:

Ala nu e barbat.E un mort de foame.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

E mai putin important ce crezi tu, daca e fata desteapta si nu platesti masa, o sa iti spuna "pa" din mers. Asa ca finalitatea e aceeasi, indiferent de parerea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ExistaMosCraciun a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Nu, dar nici nu ma obosesc sa iti dezvalui logica raspunsului, daca ai fi femeie si ai avea 2 joburi, pe cale sa ti-l iei pe al treilea, m-as incumeta. Altfel, nu merita efortul

Răspuns utilizator avertizat
| ExistaMosCraciun a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Nu draguta, m-as incumeta sa iti explic logica raspunsului meu.

Răspuns utilizator avertizat
| elasexygagica a răspuns:

Nici mie nu mi se pare corect ca voi baietii puteti face treaba mica din picioaresad

Răspuns utilizator avertizat
| tenshi261 a răspuns:

Pai ai perfecta dreptate.Ea e sefawinkingwinking

| XK a răspuns:

Sunt cam intre, sunt de acord sa plateasca el, dar nu mereu--si ea sa il rasplateasca "in natura"

| Crazyfish a răspuns:

Ce idee, man!
Si vrei sa se reguleze pentru o ciorba?rolling on the floorrolling on the floor

| DiamondEyes a răspuns:

Dupa nume se explica tot in legatura cu persoana ta...

| Asiryx a răspuns:

laughing Ce legatura are cu sexul? Eu zic ca cel mai corect la prima intalnire este sa-si plateasca fiecare partea happy

| price a răspuns:

Lucrurile nu stau chiar asa pentru ca sunt cazuri si cazuri dar barbatul o invita nu.ea vroia sa manance acasa urzici si stevie.ce daca cineva iti plateste masa tu te oferi...practic devine o prostitutie mai stilata nu-i dai bani direct in mana ii dai sa manance...mie mi-se pare corect din partea baietilor asta tine de caracter si de cat de gentelmen sunt ei, dar poate incerc sa explic aceste lucruri cuiva care se joaca cu penisul dupa cum observlaughing))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| price a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Ma aici ai si tu dreptate sti cum e dreptatea e impartita...depinde de fiecare baiat, nu esti obligat sa platesti si de regula la inceput baiatul plateste apoi totul depinde de noi.de mentalitatiile fiecaruia.scuze pentru nume.nu l-am inteles prima data

| NewLife18 a răspuns:

Draga mea, e perfect normal ca baiatu sa plateasca cina sau pranzu la restaurant, indiferent ca e la 1 intalnire.Sex la 1 intalnire? Ceva absurd.Sex-ul dupa aia ...numai exista intalniri daca se cupleaza cei 2? au timp stai linistita
Fundita?:X

Răspuns utilizator avertizat
| NewLife18 a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Nu am citit tot numele.imi pare rau
Ai timp pentru sex...ar trebui sa fie pe al loc nu pe 1...
Acum tu crezi ce vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti zgarcit si iti mananci de sub unghii.asa ca daca tot esti ocupat cu my penis, dai tare, si fa-o mai stramta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cooo rect! Adică,schimb pe schimb,nu? Nici mie nu mi se pare normal ca băiatul să plătească, cum nu mi se pare normal ca fata să vrea sex de la prima întâlnire. Dacă una din ele se întâmplă, atunci să se întâmple şi a doua.