| Fineness a întrebat:

,, Nu obliga un peste sa zboare, se va simti ca un handicapat". Aveti idee cine a inventat acest citat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, era: dacă judeci un pește după abilitatea sa de a escalada un munte, va trăi toată viața cu gândul că nu e bun de nimic. Einstein.

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ce peste nebun in ambele cazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.dar stiu alta zicala dintr-un film cu karate; invata sa mergi si apoi sa zbori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar știi că relația pește-pasăre e foarte strânsă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inventat un tip/tipa ce statea bolnav in scaun cu rotile, atunci cand i s-a cerut sa faca o recuperare deasupra cosului de basket.