| CrucifiedCountess a întrebat:

Nu pot intelege cum de credeti ca exista Dumnezeu, dar nu credeti in zeii olimpului,, in Zeus, hera, neptun, odin, s. a. m. d. Sau in creaturile mitice ca: unicorni, hidra de la lerna, dragoni, zane, poate chioar si varcolaci sa vampiri?! Vedeti ca sunteti vai de voi?

Răspuns Câştigător
| realitate a răspuns:

Lol eu cred in zana maseluta laughing ma apuc sa scriu biblie ma ajuti pls tu si no god. daca nu ar fi religia ar fi haus gandeste-te ca omul nu ar mai avea frica

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu poti intelege, te cred. da daca tu nu poti intelege, de ce santem vai de noi? ca la tine .de unde nu-i nici Dumnezeu nu cere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CrucifiedCountess, sa inteleg, de ce nu crezi ca exista Dumnezeu? pentru ca nu L-ai vazut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Livida zici c-ai evadat din MISA si acum te dai mare credincios? De asta esti asa livid, te-au secatuit aia din MISA? Pai vezi ca esti p-afara ca nu vor sa te primeasca habotnicii la ei, dupa ce ti-au vazut trecutulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuuaaaaaaaa, tu ai numarul 777 sau 666 happy? eu cu zeul meu ma inteleg bine,il cheama Bachus si-l iubesc de nu mai poci,hic! vrei o tuica de pruna,e adusa de la mocani de la munte, de la moreni mai sus, hic! ca strshnica e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrei sa ma scarpinbatting eyelashes?

| XxCoOkIeBoNnIeXx a răspuns:

Si daca ar fi sa credem in unicorni, vampiri, varcolaci etc. trebuie sa te gandesti putin logic: "Pe ei cine ia creeat?", daca te gandeai inainte iti dadeai seama ca Dumnezeu ia creat si pe ele...nu zic ca nu pot exista.