| SadBoyForever a întrebat:

Nu pot sa citesc mail-urile crying!
Dupa ce bag adresa de e-mail si parola si dau click pe Inbox ca sa vad mail-urile primite imi apare scris "Sorry, you're session has expired".
Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti se intampla asta pentru ca te-ai logat la adresa ta de email de pe mai multe calculatoare si ai lasat sesiunea deschisa (nu te-ai delogat). Acum da click din nou pe ->>> SIGN IN AGAIN Dezactiveaza temporar Content Advisor din IE.
Intra in Internet Explorer ->Tools->Internet Options->Tabul ''Content ''->da click pe Disable ->introdu parola de administrator si click pe OK!

| morlovea a răspuns:

Noi lavem dezactivat