| Raul1971 a întrebat:

Nu stie cineva cum asi putea crea viata. Nu conteaza necesarul, pot face rost de orice. Ofer funda!

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Desigur! Fă sex cu o femeie care este la perioada fertila! Si.taa taaa! Ai facut viată care se va naste in 9 luni!

| fabiola a răspuns:

Adreseaza-te mai sus ...noi muritori de rand nu stim!

| Yugeen a răspuns:

Salveaza doi caini maidanezi (sau alte doua animale domestice pe care poti sa le ingrijesti) si ofera-le conditii pentru a se putea imperechea. Este o metoda indirecta de a da viata... dar este.

O alta varianta este sa creezi un robot pe care sa il programezi in asa fel incat sa faca anumite lucruri... iar rezultatul nu se va ridica la inaltimea populatiei manipulate de catre niste capete "luminate" insa nici nu va fi prea departe. happy

P.S. Incearca sa nu devii vampir (apropo de celalalt mesaj pe care l-ai scris astazi)! laughing

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Ai probleme psihice?

| Labirinth a răspuns:

Nu poti face rost de suflet.

| Raul1971 explică (pentru Labirinth):

Nu imi trebuie un suflet doar ceva ce sa se poarte ca un om gen un robot

| Nicky06 a răspuns:

Ti-am mai vazut o itrebare, si nu stiu cum sa ti-o zic dar esti chiar prost!

| ketanal a răspuns:

Simplu.
Ai nevoie de:
1 uter
2 ovare
1 ovul
aprx 5 milioane spermatozoizi, dintre care unu mai viteaz si mai rapid

Le combini frumos pe toate, astepti 9 luni si...hocus pocus preparadus...a iesit viata!

| MeScorpion a răspuns (pentru ketanal):

E preparatus...

| ketanal a răspuns (pentru MeScorpion):

Hahaha...nu intelegeam la ce te referi...Ai dreptate, greseala de tipar, scuzele de rigoare!