| Sally06 a întrebat:

Nu stiti daca mai ruleaza clipe de cosmar pe National Gographic?

3 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Habar-n-am. Verifica si tu programul tv. Si uita-te la "pierdut pintre straini" e cam aceeasi idee. Si inca un documentar interesant ar mai fii "accidente aeronautice". Sau pe National Tv la "dosarele fbi" (tot serial documentar, te tine in suspans). Si pe Discovery ar fi :"nu ar trebui sa fiu in viata" si "fenomene stranii"

| aaaa12345 a răspuns:

Nu mai stiu nici eu si sunt incontinuu la curent

| yoo23 a răspuns:

Am vazut un episod exact acum 2 zile, seara.Nu mai stiu la ce ora.