| Grunwaldmantuitorul a întrebat:

O Femeie din Bucuresti a fost grav ranita ieri dimineata la gradina zoologica In timp ce incerca sa alapteze cu forta o pisica salbatica, Oare ce avea tipa asta in cap?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Se pare ca ii plac experimentele, ca si tie de altfel.winking big grin Iar cum probabil stii deja, si eu sunt fanul lor.winking

P. S. poate ar fi mai bine sa invat codul Morse, mi-ar fi mult mai usor.winking laughing

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, desi nu cred ca meritam.winking

| shadovv a răspuns:

O mare bucata de vid

Stefan
| Stefan a răspuns:

E democratie, este libertate si ne putem permite orice ne trece prin cap chiar daca unii sufera de teribilism si pot ramane cu urmari pentru toata viata.

| Marcian a răspuns:

E bine sa fii bun, dar nu prost.
Mai bine zis ce nu avea.

| Grunwaldmantuitorul explică:

NOname, 'Meritul' este rezervat celor care obtin funda pe rezultate dobindite prin raspunsuri intelepte.
Ai primit-o pentru ca ai inteles umorul intrebari.

| Slavic a răspuns:

Ce cred eu e ca iubeste mult animalele si pur si simplu i sa facut mila de ea si a incercat sai dea de mincare tu ce crezi de pui asa o intrebare pe TPU?

| Baiaaanca a răspuns:

@Oare ce avea tipa asta in cap?
- Nimic!

| QS_8971 a răspuns:

Se gandea la binele felinei... laughing

| LoveMusic a răspuns:

Ce să facă?! :-o
Doamnee! laughing
Să alăpteze o pisică şi s-o muşte şi pisica laughing
Pff.
Asta'i chiar tare laughing
Iubitoarea de animale tongue
Ce să-i faci?
Avea neuroni lipsă oh go on

| larrii a răspuns:

Sigur e bolnava grav cu capu... cum sa alaptezi frate un animal salbatic? trebuie sa ai neuroni lipsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica "ce avea in cap?". Eu cred ca avea lapte praf "Milumil"! Altfel nu-mi explic prostia de care a dat dovada laughing

| wikihow94 a răspuns:

Pai probabil nu putea sa aiba copii, asa ca s-a hotarat sa adopte pisicuta...serios...
"-De ce sa nu bag o anumita parte importanta din anatomia corpului feminin in gura unui animal salbatic?
Adica, ce s-ar putea intampla?"
DUHH!laughing

| amy_5949 a răspuns:

Nu prea stiu.cred ca nimic