| 4b a întrebat:

Pentru tine poate fi cineva mai important decat propria viata?

24 răspunsuri:
| LiaYapp a răspuns:

Da...exista o anumita pers

| TeooSmilee a răspuns:

Nuptongue

| Sophie a răspuns:

Viata persoanei iubite

| Patriciia a răspuns:

Poate ca sunt putin egoista dar pentru mine nu este nimic mai important decat propria mea viata, dar un lucru e cert mi-as da viata pentru parintii mei

| Ellenaaa_3207 a răspuns:

Pentru mine, NU!
Pentru mine, propria-mi viata se afla pe primul loc.
Persoana iubita se afla si ea in sufletul meu, dar mai importanta este viata mea. Daca te-ar parasi cineva, te-ai sinucide?
Evident ca nu.
Viata este in primul rand importanta, dar putem sa ne-o distrugem si singuri mancand nesanatosi, fara sa gandim sau facand actiuni nesanatoase cum ar fi fumatul, bautul.
Propria-mi parere este ca viata este importanta decat oricine altcineva!
Sper sa luati exemplul meu, si sper ca te-am ajutat 4BB4!happy

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Da.Familia ...si daca n-ar fi ei ar fi 2 prieteni pe care stiu ca ma pot baza mereuhappy

| Lorenna a răspuns:

Mamastraight face

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Nu daca nu ai viata nu poate fi altceva mai important. Logic:fara viata nu poti face nimic.

| SecretLover10 a răspuns:

DA,iubita mea, mi-as da si viata pentru ea.E ca razele soarelui pentru mine.

| Micheline a răspuns:

Pentru mine, o anumita persoana poate inseamna mai mult decat propria-mi viatahappy.

| msdro2 a răspuns:

Sincer da, inainte credeam cu sunt foarte important ma deadeam tare faceam fite dar la un momendat am incetat si am inceput sa imi apar prieteni chiar si cu pretul vieti mele acum sincer cred ca preitenii trebuie aparati daca nu au destula forta cum ar fi acum 2 saptamani cineva la agresat pe prietenul meu ca il omoara cu briceagul si eu i-am zis sa nu is faca grij ca il voi apara dupa aceea el a inceput sa dea in prietenul meu si eu am sarit pe el.A LUAT BRICEAGUL SI A INCEPUT SA DEA IN MINE, Eu m-am ferit dar totusi am luat o injinchietura mica la bratil stang. Asta e opinia mea Sper ca team ajutat.mult noroc in viata ta si sper ca te va ajuta ce tiam spus.

| FoarteLetargic a răspuns:

Da, persoana iubita :Xwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAsadin afara de D-zeu),persoana iubita, copilul, parintii.

| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a răspuns:

Buna. Pentru parintii mei mi-as da si viata. Ei sunt prietenii mei dar tot odata si familia mea.Stiu ca ma pot baza intotdeauna pe ei si stiu ca nu ma vor rani niciodata...Ei au fost, sunt si vor ramane cele mai importante persoane din viata mea :X... Parerea mea!

| ZEU93 a răspuns:

Eu mi-as da viata si pentru un necunoscut, oricum toti murim la un moment dat, sa mori in glorie suna parca mai bine laughing

| ELLSSA a răspuns:

Propria mea viata inseamna elhappy

| Vizitiul a răspuns:

Da! Felul in care decurge acea viata!

| vladphd a răspuns:

Daca as fii un general mi-as da viata ca sa-mi salvez camarazii!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, mama pe care nu o mai am!
Ea era lumea și viața mea.
Pa, pa.

| carpediem a răspuns:

Evident.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Bineinteles...copilul meu.

| iKatherin a răspuns:

Nu, pentru că viaţa mea este familia mea şi prietenul meu : )

| Frumushika_1034 a răspuns:

Chiar sinker nici eu nu stiu da nu mas sinukide sau nu stiu ke nuh imi place sa beau nici sa nuh aud haha rolling on the floor