| iuliaiuliaiulia a întrebat:

Pentru voi ce inseamna un prieten adevarat? Ce etape trebuie sa treaca?

34 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

"Speranta moare ultima" dar si cand moare, sa vina musai prietenul ala dat naibii, sa ma ajute sa car cadavrul punctului 6-speranta. Asta ar fi prietenul adevarat!
Eu de la tine am multe de invatat, in principal ce sa nu fac laughing dar sunt si momente ca acesta, in care iti arati motivele pentru care meriti cu drag tot interesul (meu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leocerba):

Stii si tu vorba... sa faci ce zice popa, nu ce face popa laughing
Nu, acum sincer, eu doar subliniez "optiunea separata", nu o (si) fac, ca vreau sa mor de batranete laughing

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

Oki, daca ma vad prima cu Sefu`, o sa-i prezint o lista cu dorintele prietenilor, stai sa scriu in dreptul tau " v_r_e_a s_a m_o_a_r_a d_e b_a_t_r_a_n_e_t_e" Gata! S-a notat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leocerba):

Ma faci sa pun o intrebare pe acest minunat site de intrebari intrebatoare si raspunsuri ajutatoare laughing
Ceva gen: La ce varsta e OK sa mori de batranete? laughing