| anonim_4396 a întrebat:

Poate vi s-a intamplat si voua sa visati ca va imbratisati si sa vorbiti cu o ruda\cunostiinta care este in nefiinta. Voua v-a prevestit ceva fisul respectiv? Daca da ce? Ce vi s-a intamplat? crying(((((((

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Da.dar mi s-a intamplat cu animalele mele sa ma imbratisez...din cate am auzit, dakaa ii visezi pe cei morti inseamna ca le este "foame"; deci incearca sa dai de pomana

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! daca persoana a decedat acum 2-3 zile, ai stat prea mult cu gandul la el/ea si de-aia l-ai/ai visat/visat-o.
mie nu mi s-a intamplat asa ceva. oricum, nu se va intampla nimic.am spus mai sus de ce l-ai/ai visat/visat-o. ceao!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru NoNameJunior):

Buna,a murit acum vreo 3 luni, si gandul nu mi-a stata la pers. respectiva dacat atunci cateva zile. Asta ma pune pe ganduri

| NoNameJunior a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Aha.nu stiam chestia asta...in cazul asta,sorry, nu stiu ce sa zic.
poate ar fi cazul sa te duci la Biserica, sa mai citesti din Biblie si sa faci o pomana.Succes!

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Visul este explicat de Freud ca o modalitate a subconstientului de a se elibera de frustrare, este implinirea unor dorinte subconstiente inoculate de constient prin intremediul refularii acestor dorinte din incapacitatea de ale materializa ori rezolva sau intelege, astfel subconstientul incearca simbolic sa le materializeze in vis.Deci n-ai de ce sa-ti faci vreo grija.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am inbolnavit foarte tare.mi-a spus si mie un camarad, dupa ce i-am povestit visul.pana seara eram febril pana aproape de coma.

| wowmentol a răspuns:

Salut!
Ma nu se intamla nimic, se zice ca daca visezi pe cineva mort inseama ca l-ai iubitwinkingnimic altceva

| Geoobff a răspuns:

Nu. dar stiu ca se gandeste acea persoana fara viata la tine