| syjey a întrebat:

Probabil multi dintre voi cred in treaba asta co zidiile.
Intrebarea mea este urmatoarea: daca se nasc gemenii, caracaterul lor ar trebui sa fie aproape identic, la fel si personalitatea.Insa eu cunosc cateva perechi de gemeni care sunt total diferiti. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Leonard08 a răspuns:

Desi sunt gemeni, conteaza foarte mult ce ii influenteaza pe fiecare in parte. De la credinta pana la ce gen de muzica asculta sau ce sfaturi primesc fiecare in parte. Este imposibil ca doi gemeni sa fie identici (nu ma refer la aspect fizic). Fiecare vor avea sfera lor de influenta...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca sunt cazuri in care coincid faptele care se intampla la o zodie dar nu de fiecare data cand omul se uita la teletext e asa cum scrie acolo. In primul rand sunt multe persoane cu aceeasi zodie si azi de exemplu ii se spune adevarul lui X maine lui Y si asa mai departe.