| Yosefin a întrebat:

Recomandati-mi si mie unde as putea lucra ca barman sau intr-un mediu placut dar nu pe timp de noapte. Multumesc!

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Mai da-mi putin ragaz. De cateva minute tot incerc sa gasesc legatura dintre meseria de barman si "Stiinta & Filosofie".

| CuriousStuff a răspuns:

Intr-un bar...
Uite cum sta treaba. Noi nu avem de unde sa stim de unde esti tu (ca sa-ti spunem daca am vazut pe undeva prin apropierea ta afis cu "Angajam barman") si ce inseamna pentru tine mediu placut... asa ca da mai multe detalii daca vrei ajutor...