| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Repede. Am pus un status la mess si e cam asa: Te minti usor... Ti`e dor. Dar ai pus orgoliul In fata sentimentelor! Iar ea a pus la status asa: Nu mai imi pasa de nimic. sad Dar eu stiu ca-i pasa, inca prea mult. Ce sa-i zic inapoi, sa stie ca stiu ca ii pasa. Filosofilor, voi lucrati cu cuvinte si stiti cum sa fac un status. plz?!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Intoarce-te cat nu e prea tarziu!(cred ca este mai bine sa o sperii putin).

10 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Da. de ce nu intri direct pe ea si sa ii spui ca sti ca ii pasa? asa poti vorbi mai multe cu ea decat prin status.

| Hulya a răspuns:

In ochi tai, vad cum iubirea te cumprinde. Indiferenta doare, dar ai sa regreti dupa. Retine ca doar roata se intoarce. Nu si timpul!happy Succes :].

| Ina_7071 a răspuns:

De ce nu vorbesti cu ea sa ii spui direct ce simti.Mi se pare pueril de faceti cu statusurile

| harciog a răspuns:

Pune si tu; Stiu ca nu-ti pasa, te-astept la ora cutare in locul cutare.O sa rida si-o sa vina.

| CattyA a răspuns:

Cam cati ani ai? Cand aveam 11-12 "discutam" si eu asa prin status rolling on the floor.
Eu zic sa o ignori putin, sa te prefaci ca nici tie nu-ti pasa, si sa vedem cum reactioneaza smug.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

@Catty am ignorat-o destul si de aceea e suparata. Am incercat sa-i scriu dar nu vrea sa scrie inapoi. Doar prin status. E mai ciudata ea.

| Malphas a răspuns:

" Nu îmi pot lăsa sentimentele să-şi piardă înţelesul sub orgolii şi minciuni auto-destructive" thinking Eu cam asta aş pune, dar cred că mai bine fac pe dracu-n patru să mă întâlnesc cu ea prin oraş şi să-i explic toată tărăşenia.

| harciog a răspuns:

Pune-i ce ti-am zis, fara alte contacte.Inchideti mesul.O sa vina.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

,,.Dar ai pus orgoliul In fata sentimentelor! Iar ea a pus la status asa: Nu mai imi pasa de nimic. Dar eu stiu ca-i pasa, inca prea mult."
Păi dacă ştii, de ce nu-i spui?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

@harciog,distanta ma lasa rece.