| anonim_4396 a întrebat:

Sa radem sau sa plangem? http://www.tpu.ro/utilizator/cawe

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine nu ma copiaza nimeni! Chiar asa greu de copiat sunt?sad rolling eyes

9 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Aaaarolling on the floor Enigma 2 era ala manelistrolling on the floor Si eu pana acum credeam ca adevaratul Enigma e manelist rolling on the floor

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Inca o enigma...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa, asta este prietenul meu, paulica din mangalia.fostul antienigma.cred ca ma iubeste enorm de mult de nu poate dormi noaptea din cauza mea. laughing
cum de l-ai descoperit, irina? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@taly-mie-mi convine.asa am doua,, Taly'' de iubit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma... simplu! Am un spirit de observatie ft marehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma: taly e baiat si tu esti gay? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma asta e ultima ramasita a divizarii Enigmei de acum cateva luni, insa n-a mai folosit contul din august! Probabil a scapat ochiului vigilent al Ralucai, pentru ca celelalte conturi sunt sterse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nebundupatine : singur ti-ai dat raspunsul, esti unic si irepetabil, tu de ce crezi ca te urmaresc? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Lipsa de originalitate și-a spus din nou cuvântul!
Câtă inconștiență...
Pa, pa.