| KoKo56 a întrebat:

Sall! Cine imi povesteste si mie filmul,, ingerul digital"ca eu n-am inteles nimicsadErau doar niste imagini cu niste nave spatiale.si nu mai stiu... funda+vot.

Răspuns Câştigător
| TheJeryk0 a răspuns:

In ingerul digital este vorba despre Cipul de care este povestit in apocalipsa.
Apocalipsa Sfantului Ioan Teologul - Cap 13.

15. Şi i s-a dat ei să insufle duh chipului fiarei, ca chipul fiarei să şi grăiască şi să omoare pe toţi câţi nu se vor închina chipului fiarei.
16. Şi ea îi sileşte pe toţi, pe cei mici şi pe cei mari, şi pe cei bogaţi şi pe cei săraci, şi pe cei slobozi şi pe cei robi, ca să-şi pună semn pe mâna lor cea dreaptă sau pe frunte.
17. Încât nimeni să nu poată cumpăra sau vinde, decât numai cel ce are semnul, adică numele fiarei, sau numărul numelui fiarei.
18. Aici este înţelepciunea. Cine are pricepere să socotească numărul fiarei; căci este număr de om. Şi numărul ei este şase sute şaizeci şi şase.
In ingerul digital iti mai este explicat cum masoneria si cu vaticanul conduc lumea spre imparatia lui antihrist in timp ce oamenii sunt treziti la realitate [ realitatea pe care multi o cred acum este ca Dumnezeu nu exista... ateism inseamna realitate pentru ei ]
Deci ei asa lucreaza, se folosesc de extraterestrii si tot felul de lucruri care ii fac pe oameni sa constientizeze falsul... ca Dumnezeu nu exista...
In timp ce ei, ascuns ochilor nostri... lucreaza la planul lor de a instaura aceasta noua ordine mondiala condusa de catre antihrist...
cel mai bine te informezi de aici. http://www.conspil.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Nu ai pierdut nimic. M-am uitat si eu din curiozitate acum ceva timp dar cand am vazut ca te pune sa spui tatal nostru m-a apucat rasul asa ca m-am lasat.

| KoKo56 explică:

Aaaa din cate imi spui tu @TheJeryk0 e ceva despre popi.Deci nu e interesant.Am vazut si eu o reclama la el pe un site si credeam ca poate e un film horror.