| AnaCristea31 a întrebat:

Aseara am ratat ploaia de stele sad ...stie cineva daca o pot vedea si in seara asta? adica am auzit ca tine o saptamana happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cade nici o stea, cad meteoriti desprinti din uni mai mari in timpul rotiri din cauza gravitatiei, ei cand cad se aprind din cauza calduri /frecari cu aerul, du-te undeva mai departe de oras sau pe un camp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E perfect! Ploua cu stele si acum, am vazut eu.Te incoltesc pe la spate o multime O_^

| Misfits a răspuns:

Am stat cam o ora si am vazut 4 deci mda..si eu am pierdut ca prostu' da meh