| Alin2005 a întrebat:

Salut,am vrut sa întreb, dacă am întrat la politehnica pe inginerie aerospatiala pe engleza,în momentul în care va trebui sa îmi aleg specializarea(știu ca este în anul al III-lea),pot sa îmi aleg specializările din romana, adică am observat ca sunt 6 specializări,care una este în limba engleza,dar nu ma atrage asa tare, asa ca pot sa aleg una din cele în romana sau trebuie sa ma transfer?

3 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Asteapta sa treci de primul an.

| Dragobeta a răspuns:

Felicitari! Ai intrat intr-un loc unde nu e chiar usor.
Pe acest site nu prea are cine sa-ti raspunda la asa ceva. Dar la secretariatul facultatii te vor lamuri cu siguranta. Flerul meu imi spune ca poti alege.

| Wolf1988 a răspuns:

Esi la taxa sau la buget? Cred ca a fost destul de simplu de intrat, ultima medie pe dosar a fost 5.91 la IA taxa La engleza nici nu s-au ocupat locurile.