| Sarmala a întrebat:

Credeți ca o sa vina apocalipsa zombie? Dacă da, ce fel de zombie o sa fie? Ca in the walking dead, world war z? Si cum o sa apara?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Medicamenteeee

| Sofer a răspuns:

Invazie zombi mai lipsea.

| Dismally a răspuns:

Nu cred dar daca va fi cu siguranta acei zobi nu vor fi asa de usor de omorat ca in Walking Dead, adica capul nu este din cauciuc sa poti infinge in cutit in el laughing

| JicaContra a răspuns:

DAAAAA, SI EU VREAUUUUU
sa vina zobiezzzzzzz big grin

| Nilsson a răspuns:

Mulți sunt deja niște zombie care stau doar cu nasul în telefon mergând pe stradă sau în metrou.

E ca în vorba aia: realitatea bate filmul.

| Nilsson a răspuns:

Stai să vezi cum o să fie când o să apară VR-uri de dimensiunea ochelarilor de soare.

Răspuns utilizator avertizat
| Alverto a răspuns:

Da și nu
Da fiindcă coronavirus este un fel de virus zombie
Nu pentru că nu o sa existe și nu a existat niciodată așa ceva

Când eram mic îmi era atât de teama de ei și credeam că vor veni cândva și eu voi fi eroul ca in filme laughing

Răspuns utilizator avertizat
| iChristiaN47 a răspuns:

Dragi utilizatori TPU, acesta este unul dintre efectele secundare în urma folosirii substanțelor psihotropice (etnobotanice). Spuneți nu consumului de droguri!

Dragă Sarmală, apocalipsa zombie în mod cert va veni, însă într-un alt serial, posibil alt joc happy

| StrongHeart a răspuns (pentru iChristiaN47):

Sau macar sa schimbe șoricioaica laughing

| Drkurt01 a răspuns:

N-am vazut fimele, dar este practic imposibil. Nu numai ca oamenii nu pot sa invie din morti, dar chiar si in cazul unei epidemii cara sa faca oamenii sa se comporte asemanator nu ar fi ca in filme.
Apocalipsa, daca vine, cu siguranta o sa vina de la ceva mai putin S.F.
Lumea are atatea probleme ca apocalipsa zombie ar trebui sa fie ultima noastra grija.

| ZarzarăCruduță a răspuns:

Se intampla deja uita-te cati umbla fara creier pe aici

| FizzFlorin a răspuns:

Salut!
Imi cer scuze in numele "colegilor" mei din comentarii dar ....cine v-am băgat în cap prostia asta cu apocalipsa?
si daca ar fi sa fie,gândește-te ca nu se va afla, guvernul american va anihila orice urma de "zombificare", atat american cat si celelalte state.
Dacă ar fi să apară sigur, sigur ar aparea dintr-o mutație a unei boli simple dar cu tratament diferit care ar impinge-o sa provoace mutații, dar nici asa nu ar deveni zombi.