| Alin2005 a întrebat:

Salut,eram curios,acum am întrat la inginerie aerospatiala la upb pe engleza si am observat ca oferă doar una din specializari, iar acum doresc sa ma transfer pe romana și nu știu cum se face și dacă pot sa o fac acum înainte sa înceapă toate

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Trebuie sa gasesti pe cineva sa faca schimb cu tine. Intra si tu pe un grup de Facebook al facultatii si intreaba daca vrea cineva. Transferurile se fac acum inainte de inceperea anului