| Kalash3 a întrebat:

Salut! Ma aflu intr-o ipostaza ciudata in privinta facultati.Am fost admis la utcb dar nu am fost repartizat din cauza ca sunt admis fara optiune valabila.Trebuie sa imi aleg un loc liber la taxa intr-un chestionar si imi cere Id-platforma si nu stiu exact daca imi cere id-ul dosarului sau id-ul user-lui.As fi profund recunoscator cuiva daca mi-ar raspunde

1 răspuns:
| StoicAnalysis a răspuns:

Mergi frumos la secretariatul universitatii si intreaba acolo. Sau daca nu vrei sa bati drum pana acolo, poti sa dai un email la acel secretariat. Eu am fost intr-o situatie similara cand m-am inscris anul trecut si eu asa am facut. Am intrebat prin email. Si unde nu s-a putut, m-am deplasat pana la universitate sa vorbesc la secretariat.