| ionuth2d a întrebat:

am si eu o nelamurire.Deci:
aseara am adormit si am visat, nimic neobisnuit pana aici, dar in vis suna mobilul unei persoane care mi-a ramas intiparita in minte ( cu o zi inainte am fost la teatru si acolo am vazut aceasta persoana ) dar ring ton'ul mi-a placut asa ca in vis am intrebat cum se numea melodia si raspunsul a fost : Fifty shades of Love, am dat search pe youtube si am vazut ca se numea Fifty shades of Gray - Crazy in love. iar melodia se potrivea cu cea din capul meu. dar pana la acest vis jur ca nu am auzit-o niciodata. singurul loc unde am auzid doar de fifty shades of gray a fost la scoala dar nici o melodie nimic, aceasta nu este o problema ba chiar am fost fericit ca am aflat de melodie printr-un mod ciudat.Si nu am vazut filmul/serialul pana acum

5 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Asa am patit si eu cu o melodie, dar involuntar, fara sa ne dam seama am auzit-o undeva

| T0T a răspuns:

Subconștientul memorează anumite lucruri de care tu nu poți să îți amintești pur și simplu.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Poate ai mai auzit melodia pe undeva si nu iți amintești.

| Mandeliu a răspuns:

Specifica care e intrebarea.Este intr-adevar o intamplare ciudata, ai bagat noaptea in cap un fir de netlaughingGlumeam.

| Iyulia3712 a răspuns:

Morenna10 cred ca are dreptate. Probabil ai auzit melodia fara sa-ti dai seama iar subconștientul tau a introdus-o involuntar in acest vis. P.S: Se scrie fifty shades of Grey