| AlexandruMihhXDD a întrebat:

am văzut ca sunt pe YouTube niște subliminale pentru dantura, înălțime, ochi, etc.
Oare acest lucru este real? Adică dacă le asculti de vreo 6 ori pe zi timp de câteva luni o sa vezi rezultate?
Mi se pare ceva straniu dar tot odată interesant.
Aștept un răspuns, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi. daca e pentru schimbarea culorii ochilor...nu stiu ce sa zic, nu cred, cu toate ca poti incerca asta cu puterea mintii intr-o oglinda..la mine a functionat.dar nu iti recomand pentru ca nu stiu daca are si efecte distructive

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Subliminale?

| drutzix a răspuns:

Da. sunt reale, eu m-am uitat aseara si mi-au crescut aripi.

| Panduru_Simona_1995 a răspuns:

Ala petru ochi am vazut ca funcționează dar mi se pare infricoasatror, aducă cum se produc schimbările astea?!

| Strongerthanyou1 a răspuns (pentru Panduru_Simona_1995):

Orice informatie plecata de la creier catre orice organ al corpului poate produce schimbari, mai ales daca e vorba despre o putere mare de concentrare! Se poate!