| alexAlexalex9991 a întrebat:

Ce credeti, legea rezonantei ( sau legea atractiei ) functioneaza?

6 răspunsuri:
| Biggiesan a răspuns:

Da, toate mustele betive trag pe goarna sevele rahaturilor colective.

| αndï a răspuns:

Legea rezonantei, legea atractiei, legea polaritatii, legea actiunii si reactiunii, toate merg, dar sunt legate oarecum, daca manifesti ceva cu legea atractiei, legea polaritatii manifesta altundeva in univers exact inversul. Ai grija ce iti doresti. Daca folosesti legea atractiei sa faci rau cuiva, patesti exact tu tongue

| iurii75 a răspuns:

Desigur că funcţionează, dar ai menţionat două legi.

| puscahoreangaion a răspuns:

Amandoua sunt legi fizice! rezonanta vezi aici explicatiahttp://www.youtube.com/watch?v=MDo8dO6hnjo
legea atractiei vezi aici explicatia