| Yohei a întrebat:

Salut! Uneori ma gandesc la treaba asta cu paranormalul, daca o fi real sau nu. As vrea sa incerc tabla ouija. Voi ati incercat vreodata ceva de genul asta?

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu te sfatuiesc. tu stii doar partea ta, ce intrebi sau pe cine chemi, dar nu stii cine raspunde (ma rog, in caz ca merge, ceea ce sper ca nu se va intampla ca te poti alege cu probleme serioase).

| TimberWolf a răspuns:

Da, clar!

| 1onur a răspuns:

Poți învăța mai multe de la o un joc de remi, monopoli, sau cărți de joc...da nai ce învăța din prostia aia trebuie sa ai probleme mintale dacă crezi că poți sa invoci vreun dracu sau diavol cu ce-o mai fi și tabla aia laughing... ori credul naivi, inocent...Nu există paranomal astea sunt conspirațile "ideologiile " la niște... care vor sa facă banii pe urma credurilor ca și debili mintali care ei cred în pământul plat...

| Cinic a răspuns:

Cauta pe Youtube " father vincent laperd". Este un preot catolic cu o experienta de peste 25 de ani in exorcisare si posesie demonica. Acesta spunea ca tabla oija si alte chestii oculte sunt ca o invitatie pentru diavol.

| Turbo223 a răspuns:

Astea cu tabla ouija, charlie charlie sunt doar niste jocuri. Vezi pe Youtube copiii de 15 ani care oau o foaie un pahar si ei zic ca au facut ritual satanic 100% nu e fake laughing. Dar eu cred in paranormal, am patit o pe propia piele, dar asociez paranormalu cu teoriile astea mai SF, gen creaturi din alta dimensiune/univers, materie intunecata bla bla

| Lubeniță38900 a răspuns:

Salut,părerea mea este că nu există, dar în fantome și spirite cred