| juniper a întrebat:

Sau daca nu atunci sa-mi iau o slujba...hmm... cam pe cine accepta o fata de 14 ani si sa fie bine platita slujba, nu maturator.

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Draga mea, cu timpul iti vei da seama ca orice meserie din care se castiga bani este binevenita, pusa in fata faptului de nu a avea ce manca sau unde locui, bafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pretentii nu glumalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ai cu maturatorii, doamne, eu am respect aparte pentru cei ce manevreaza matura, fara ei am locui in gropi de gunoi, nu orase tongue

| moonY a răspuns:

Nu maturator.sa tunzi iarba, vrei?

| anonim a răspuns:

Woow! mai suntem si mofturoase. dar maturatorii ce au? nu sunt si ei tot oameni? nu inteleg cu ce esti tu mai presus decat un maturator.

| ellai a răspuns:

Te poti angaja la McDonald'swinking