| anonim_4396 a întrebat:

Se poate pune suflet intr-o relatie... matematica?

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Da,au facut-o,Platon, Pitagora, Thales din Milet si altii.

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Da' nu ti-ar fi rusine... De ce bagi dom'le la inaintare toti perversii aia batrani?
P.P. Stai, ca trebuie' sa mai torn un pahar.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu, dar, in mod sigur, iti poate scoate sufletul!

| Klepto a răspuns:

Desigur, cromozomul y este indragostit de cromozomul x.
Dupa foarte multe despartiri ei ajung in stadiul de y+x=

| Dumnezău a răspuns:

Caz particular

Eu,incercand sa fac tema: Cristosii ei de functie bijectiva! Bag **** in ea,ca nu stiu sa o fac!

Da, se poate pune suflet, daca relatia matematica implica si ****re.

| AlxMro a răspuns:

As vrea s-o cunosti pe profesoara mea de matematica...

| Mayar a răspuns:

Asta poate inseamna devotamnet si placere cand vine vorba de matematica. Pai, se poate, daca iti place, te bucura, atunci cam asta inseamna sa puni suflet. thinking

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Nu,deoarece rezultatul este fix mecanic, având maximă precizie.Ca şi cum o fată super dotată ar umbla cu un moş de 80+, unde sentimentul este la gradul 0, este nul.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Numai atunci când se introduce întregul în fracţie.

| youandmeislove a răspuns:

Eu crd ca dap...depinde de persoanalaughing