| legiuitorulflavia a întrebat:

Si mai aveti tupeul sa spuneti ca e bine sa fii credincios?
http://www.antena3.ro/......96318.html

Răspuns Câştigător
| syme a răspuns:

Legiuitorulflavia,
Formularea ta se poate foarte usor intoarce impotriva ta. Pentru ca la fel se poate spune ca niste atei, nu de mult au fost surprinsi ucigand zeci de milioane de oameni. Crezi ca ar fi drept sa ti se puna intrebarea `Si mai ai tupeul sa spui ca e bine sa fii ateu?`.
Asa ca ai grija atunci cand folosesti bumerangul: daca functioneaza bine, atunci ai sanse sa vina si inapoi.

31 răspunsuri:
| ? a răspuns:

Amice nu-ti mai bate capul las-o asalaughing totul se duce de rapa