| MeScorpion a întrebat:

Spune-mi un lucru pentru. care esti recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

Stupida intrebare pe bune te-ai lovit la cap?

19 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sunt recunoscatoare pentru tot am.Pentru Domnul Isus.Pentru familia mea minunata.Pentru ca am un acoperis deasupra capului.Pentru ca Dumnezeu imi poarta de grija.Pentru ca pot sa merg pe picioarele mele.Pot sa mananc singura.(nu trebuie sa-mi dea altii)Pentru pacea din tara noastra. Daca fiecare dintre noi am face o lista cu lucrurile pozitive din viata noastra si una cu lucrurile negative vom vedea ca cele pozitive sunt mai multe decat cele negative.Deci trebuie sa fim recunoscatori.Depinde din ce perspectiva privesti.

| EmaS a răspuns:

@Borgir
Chiar daca nu va vine sa credeti, sotul meu a avut un accident la locul de munca si in urma acestuia a ramas cu handicap.Acest lucru m-a apropiat mai mult de Dumnezeu,pentru ca lui nu i s-au mai dat sanse de viata iar colegul sau caruia i-au dat mai multe sanse,a murit, iar sotul meu traieste.Ii multumesc lui Dumnezu ca il avem printre noi, si copiii mei au tata.Chiar asa ma rugam : Doamne chiar daca ar trebui sa ii taie picioarele, dar ma rog sa il lasi in viata.

| Vizitiul a răspuns:

Sunt recunoscator si pentru ce nu mi s-a facut, asta pentru ca-s dement. Si pentru faptul ca sufar de aceasta nebunie, sunt de doua ori mai recunoscator.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îi sunt recunoscătoare vărului meu că s-a dus în beci să aducă un vin. Punct.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Bine punctat @Soc. Si eu le sunt recunoscatoare parintilor mei ca m-au crescut si educat pana la o anumita varsta. Dupa aceea tot ce am achizitionat teoretic si practic se datoreaza doar MIE!

ps. Iubi tocmai mi-a fost recunoscator pentru cartofii aia laughing

| DorelSudoru a răspuns:

Pentru contul de TPU!
Pentru fundele care le am!
Pentru rank!
laughinglaughinglaughing
Mai pentru nimic inca nu m-am realizat...

| NickiMinaj a răspuns:

Sunt recunoscatoare pentru faptul ca sunt tanara, sanatoasa si inca nu mi-am luat palme (multe) de la viata.

| Borgir a răspuns:

Ema Ma ucide subiectivismul tau! Domnul iisus? Maine te calca tranvailul si ramai fara picioare ce o sa spui?

| Borgir a răspuns:

Mihaela31 Frumos spus!

| Borgir a răspuns:

Vizitiul Imi place de tine ai stiut sa completezi intrebarea omului in primul rand

| Borgir a răspuns:

Ruxi Da sa stii ca dumnezeu ti-a dat ce ai tu la nivel social ai stat cu mainile in buzunare si domnult ti-a trimis din cer tot ce ai

| elasexygagica a răspuns:

Sunt recunoscatoare pentru faptul ca parintii mei sunt bogatzi love struck

| Kaℓi a răspuns:

Pentru puştiul meu.

| Licuriici a răspuns:

Daca as spune ca sunt recunoascatoare te-as minti!
Nu sunt.
Multi spun ca sunt dar putini zic adevarul!
As putea sa spun ca sunt recunoscatoare fata de D-zeu ca mi-a dat tot ce am! straight face dar niciodata nu poti fi multumit cu atat si vrei mai mult!

| ostea a răspuns:

Sunt recunoscătoare pentru că exist.

| ruxi a răspuns:

Sunt recunoscatoare lui dumnezeu ca mi-a dat tot ce am. familie, iubire, prieteni, casa, si ca are grija de mine si ma priveste tot timpul

sunt recunoscatoare mamei pentru ca m`a educat, pentru ca ma iubeste, prietenilor pentru ca ma sfatuiesc si ma ajuta la nevoie
, profesoarelor pentru ca stiu, fratelui meu pentru ca are gria de mine

sunt recunoscatoare lui basescu ca m`a invatat sa imi fie rusine ca sunt roman, sa visez, sa sper, sa disper.

ps: faza cu basescu a zis`o mamawhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru faptul ca am fost creat, si pentru faptul ca Dumnezeu imi e alaturi mereu.pentru o lume frumoasa si un univers atat de maret, si frumos.pentru ca sant atat de mic intr-un univers atat de mare si pentru ca atat de mic cum sant, sant atat de important.

| le_6663 a răspuns:

Respir

| Soc a răspuns:

Ii sunt recunoscatoare mamei mele pentru ca a avut curajul si puterea sa aiba girja de mine si sa ma educe asa cum trebuie. Ii sunt recunoscatoare fratelui meu pentru ca imi este aproape oricand am nevoie de el. Ii sunt recunoascatoare celei mai bune prietene pentru sfaturile pe care mi le da si pentru ca este mereu aproape de mine.