| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun site cu fenomene...ma rog... ceva de genul discovery numai ca...imi trebuie mai multe informatii.despre sistemul solar...ma rog...chestii interesante...Multumes frumos!

7 răspunsuri:
| lora_9285 a răspuns:

Intra pe, stiinta azi. ro si acolo gasesti subiecte foarte interesante.

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Uite ceva ce iti va manca pe putin 2-3zile din viata : Planet.Earth.Complete.Series.DVDRip.XviD.THx (daca nu gasesti sa-l dl. te voi ajuta eu. sa-mi dai un pm in acest caz).este foarte interesant tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:jbpVaWyzWfEJ:...lr=lang_ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite poti intra pe INFORMATI DESPRE SISTEMUL SOLAR si acolo vei gasi foarte multe informati despre sistemul solar.Eu am gasit foarte multe si miau fost de folos am scos atatea informati ca mi s-a terminat cerneala de la imprimanta.Si doar atuncia a pus cerneala. Sper sa gasasti.MULT NOROC.