| Bogdan51234 a întrebat:

Sunt clasa a 8a, doamna noastra ne da tot timpul proiecte destul de complicate, anul asta ne.a inscris la un concurs enel cu energie reciclabila, am auzit că anul trecut s.a dat drept premii telescoape scumpe, as vrea să imi dati niste sugestii de proiecte cu energie regenelabila, interesante și va rog detaliate, nu simple.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica eu sa-ti dau idei si tu sa-mi iei telescopul?!
Daca Enel a ajuns sa caute idei printre copiii de 14 ani, e clar ca o duc din ce in ce mai rau.Sau s-ar putea sa fie evrei, dar eu nu sunt xenofob, fascist, rasist, no!
Daca ai o idee buna, pune mana si pantenteaz-o, scoate-ti banutu'.