| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Sunt socata. De ce? Intai vizionati video-ul : http://www.youtube.com/watch?v=BQqvctYrXLc&feature=relat ed Ce credeti? Adevarat? Nici nu stiu ce sa cerd! Vreau Argumente la raspuns.

5 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

@angus: ce abreviere genială, conspectarea tuturor datelor dar de ce şi baby alături de iluminaţirolling on the floor

| Bogdanux a răspuns:

Sincer, nu cred mai nimic din acest videoclip si alte videoclipuri asemanatoare pe care le-am vazut de-a lungul timpului. Posedari? Transformari? Pur si simplu numai aberatii.

Guvernul american stiu ca e unul corupt si ascunde multe fata de intreaga lume, dar deja se ajunge la paranoia.

| BigBang a răspuns:

Orice lucru are o influenta asupra ta chiar daca nu iti dai seama.
"Fiind in doze mici",schimbarea se face sistematic.
"In doza mare",schimbarea ar fi perceptibila.
Asta e pricipalul motiv pentru care,"nu am o parere personala despre nimic"si nici nu ma intereseaza,"parerea personala a cuiva".
Adica pe inteles, ma bazez pe logica, rationamet.salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just two words:illuminati baby.Video-ul este real ca si documentarul demascarea industriei muzicale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici nu trebuie sa stii ce sa crezi,fiindca se urmareste asta de la facerea timpului. daca nu ai auzit de, duhuri de ratacire si de naluciri care vor lua mintile oamenilor departandui de adevar, e fiindca ai fost preocupat/a numai de ceia ce s-a vrut sa-ti starneasca interesul.deci pana la urma, cine te invita si cine te obliga?