| EleninNWO2036 a întrebat:

TPU, cine crede ca Sfarsitul Lumii vine Vineri 21 octombrie eu unu nu cred laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor zice mosul ala nebun de 90 de ani ca vine sfarsitul lumii pe 21 octombrie eu unu nu cred voi credeti asa ceva asa s-a spus si pe 21 mai 2011 tot cu mosu ala si a pus si ora exacta la 18:00 laughing rolling on the floor daca se intampla si asta vom trai si vom vedea laughing rolling on the floor da eu unu nu cred voi credeti laughing rolling on the floor

4 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Nu, frate, nu pe 21, e grav, atunci trebuie sa ma imbat grav ca-i ziua celui mai bun prieten, deci poa sa vina pe 22 cand sunt treaz.Da pe 21 nu, in niciun caz, ca asa zic eu, un mos senil, care delireaza si am comandat sfarsitului sa se sfarseasca, clar?

| negru30 a răspuns:

Bine ca mi-ai spus - o sa mananc bine, beau ceva bun si ma culc inainte sa vina sfarsitul lumii - sa ma prinda si pe mine mancat, baut si odihnit ha ha ha - de la ora 17.00 o sa fac nani de frica

| sema a răspuns:

Periodic tot apare cate cineva care prezice sfarsitul lumii.
Daca era dupa ei, se sfarsea de zeci de ori pana acum.

| SystemFucker a răspuns:

Daca am sta sa ne batm capul cu toate aberatiile pe care oamenii le fac publice dupa ce le scot din putul nu prea adanc al gandirii lor, atunci nu am mai putea citi o carte, vedea un film, sta pe TPU pentru ca ar trebui sa dezbatem si sa comentam orice aberatie.si ca sa iti raspund la intrebarea pusa de tine : eu nu cred asa ceva, ca sfarsitul vine vineri. La 90 de ani mosul ala o fi cam senil si vrea ca macar la batranete sa fie si el''celebru''.