| Voodoo20 a întrebat:

TPU da de ce nu a mai venit Sfarsitul Lumii pe 11.11.11 la Ora 11:11:11 da dupa aia anul viitor o sa fie 12.12.12 ora 12:12:12 laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor ce prostii Dau astia pe la TV mai ales OTV Realitatea ProTv laughing rolling on the floor rolling on the floor si antena 1 laughing rolling on the floor rolling on the floor parca se cred si ei prezicatorii ca mosul ala nebun Harold Camping da le sta bine sa fie predicator de Sfarsitul Lumii ca e la moda in anul 2011 si 2012 laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| WeeD a răspuns:

Si uite asa suntem manipulati de TV.
Cred ca sunt destui oameni care le-au fost frica.Dar unde nu`i cap stii tu.

2 răspunsuri:
| vladdd16 a răspuns:

Sfarsitul lumii e in 23 sau 24 decembrie 2012 laughing)))))))

| sporu a răspuns:

Ma azi trebuia sa vina, dar a avut intarziere si pana la urma s a anulat. Sa stam linistiti ca sigur vine in 2012...pana atunci.mai au ce sa dea pe la tv