| Survivor2012 a întrebat:

TPU, Tu cum ţi-ai petrece sfârşitul lumii?

Cu siguranţă aţi mai auzit oameni care declară că-şi trăiesc fiecare zi ca şi cum ar fi ultima! Tu ce ai face dacă ai şti că mâine ai să mori?

Harold Camping, predicatorul din Statele Unite, care a devenit celebru pentru că a anunţat în mod eronat sfârşitul lumii la 21 mai anul acesta,? i-a revizuit calculele? i susţine că mâine, 21 octombrie 2011, este data la omenirea va vedea pentru ultima dată lumina zilei.

Camping a anunţat, la postul de radio pe care îl deţine în California, că nu este nicio îndoială că vineri se va sfârşi lumea şi bagă mâna în foc că de data aceasta profeţia este corectă. Dacă este aşa, înseamnă că mâine este ultima zi din viaţa noastră, iar click.ro te provoacă la două exerci? ii de imagina? ei: Tu cum ai alege să î? i petreci ultima zi din via? ă? i Cum crezi că vedetele din România ar reac? iona în cazul în care s/ar? tii cu certitudine că previziunea lui Camping e corectă?

Eu am încercat câteva răspunsuri. Te regăse? ti în vreunul dintre ele?

Cum o să-ţi petreci ultima zi?

-Nu te-ai mai duce la serviciu?

-Nu te-ai mai duce la scoala? happy big grin

-Te-ai îmbăta cu prietenii până când «soseşte Apocalipsa»? devil

-Ţi-ai cere iertare de la cei cu care te-ai certat?

-Te-ai duce cu familia într-o excursie?

-Ai face toată ziua sex? happy love struck

-Ai citi click.ro din "scoarţă-n scoarţă"?

-Te-ai duce la biserică să te rogi şi să te spovedeşti?

-S-au te-ai Juca la Pc sau La Laptop toata ziua si ai asculta muzica Non Stop si sa te Masturbez Pe Muzica Dj Sava Feat Andreea D Money Maker love struck happy big grin S-au pe Muzica Dj Jonnessey & Aner You in timp ce te uiti la filme porno

P. S eu aleg varianta a 6 a voi ce varianta alegeti happy big grin love struck devil

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As asculta muzica toata ziua

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana vine sfarsitul lumii mai e mult si bine. Daca maine ar fi ultima zi as sta in casa si cred ca as trage un somn.

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu stiu de ce face toata lumea atat gura si se sperie de sfarsitul lumii. Pana la urma, vrei nu vrei, tot mori. Mai conteaza si cand sau modul? Nu prea cred.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu m-as mai duce la scoala,mias cere iertare de la cei cu care m-am certat, toata ziua sex, dau boxele la maxim si pun muzica

| emy a răspuns:

Buna seara!happy In primul rand, nu cred asta. Eu cred ca asta face parte din planul "mai marilor lumii" de a distruge oamenii. Ce zic ei:sunt oameni bolnavi, oameni sensibili care fie isi pierd mintile, fie se sinucid, fie fac un infarct, fie un AVC(accident vascular cerebral), mor, si noi suntem invingatori. Mai oameni buni, nu mai plecati urechea la astfel de prostii! Citeste putin despre "mai marii lumii" pe net, si ai sa vezi cine sunt, ce fac si unde vor sa ajunga. Iar daca nu vei putea crede, uita-te n jur si vezi daca exista sau nu vreo legatua intre ceea ce scrie acolo si ceea ce se intampla in realitate.

| Whiff a răspuns:

A,deci azi se presupune ca murim?

| Kaℓi a răspuns:

Asta e cea mai tare chestie pe ziua de azi "Cum crezi că vedetele din România ar reac? iona în cazul în care s/ar? tii cu certitudine că previziunea lui Camping e corectă?"
Uite, ca nu mi-am pus intrebarea asta pana acum... oare ce-o face Zavo, asa, de ultima zi? sau Guta! da... imi doresc sa stiu cum isi petrece Guta sfarsitul lumii! laughing ca de fotbalisti, ce sa mai zicem... la ei a venit sfarsitul cu o zi mai devreme laughing

| Damasc a răspuns:

Bullshit,omu' ala manca rahat continuu, daca prima data a gresit de ce s-ar lua cineva dupa el si a 2-a oara.Nu exista o data anume cand probabil se va intampla asta, nimeni nu poate stii cu certitudine acest lucru, sunt toate niste aberatii stupide.

| IIIx333III a răspuns:

Nu ma regasesc in Nici una dintre cele spuse de tine.winking
Eu m-as duce la fostul meu iubit, i-as spune ca el a fost cel care l-am iubit cel mai mult pana acum.
M-as duce la actualul baiat pe care il plac, si i-as spune ca il iubesc din toata inima.
M-as duce la prietenii mei, i-as lua in brate si le-as multumi pentru toate clipele minunate petrecute alaturi de mine.
M-as duce la mama, si as sta foarte putin cu ea, pentru ca am avut clipe in care m-a facut sa ma autodistrug, nu am avut o copilarie fericita din cauza ei. Dar totusi m-as duce sa o iau in brate, sa ii spun ca o iubesc si sa ii spun ca sunt mandra de ea pentru tot ce a facut.

Acestea sunt doar cateva din lucrurile pe care le-as face.winking

| sLowSpawN a răspuns:

Varianta 2,3 si a6-abig grin

| Anonnnnn a răspuns:

Nu cred. Nu am de ce thinking
Cat despre ce as alege, nu ma regasesc in nimic din ce ai spus tu happy

| ILoveMoon a răspuns:

Eu as alege 5, 9 3 si 6 tongue

| darkcloud256 a răspuns:

M-as pune in pat si as trage un pui de somn.

| ana123estefericita a răspuns:

Nu as mere la scoala mi-as cere scuze de la lume m-am incuia cu mama mea intr-o camera si astept sfarsitul