| anonim_4396 a întrebat:

Unde sunt cei cu personalitati multiple? si conturi nenumarate, care postau la filozofie si stiinta, starnind polemici religioase? au disparut?

24 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poate ca sunt plecati in vacanta.De ce, le simti lipsa? Sau, este prea multa liniste pe aici?

NOname
| NOname a răspuns:

Ţi-e dor? Vrei să-i chem?batting eyelashes

| harciog a răspuns:

Mi se sperie ca au fost eliminari in stil mare din cauza limbajului indecent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns = big grin

| LiquidFlesh a răspuns:

Ti-e dor de ei sau ce?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ah, uite ca n-au disparut de tot. Dar Marioara? Unde-i Marioara? Ca mi-e dor de ea si de "copi" ei.

| Laminin a răspuns:

Si cand sunt pe site ii criticati de numa.

| wales a răspuns:

Nimic nou pe frontul Nordvest! Probabil vacanța e " di-vină ",: -)))

| harciog a răspuns:

Roxi,dar nu s-a plins nimeni de tine. Oricum ai da-o si indiferent ce credinta ai avea nu ai depasit niciodata o anumita limita a limbajului.Chiar te admir pentru asta pentru ca eu n-o pot face.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ardnaxur1961,
S-a supărat că i-am raportat întrebările laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au fost plecati prea mult timp si si-au uitat parolele ~x(

| Hombre a răspuns:

Sunt in pelerinaj pe plaja la bulgari, prea sfinte @fumaretule de iarba, pregatestele cate o bila de otel incinsa si fa-le cadou cand vine, in numele iubiri aproapelui. Ai grije ca pe Ema o pierzi din cârd, oita s-a ratacit de tot si isi da fatarnicia pe fata in ultima vreme si e la un pas de lumea reala, ia-o la prelucrat si spala-i creierul din nou.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marioara tocmai a postat de pe contul Emei, ne povesteste la intrebarea despre tzigani cu cita "dragoste" ii uraste.

| Dumnezău a răspuns:

La parastas.Stai,chillax,nocivule,ca nu i-am pierdut definitiv.Maine pe la unu, incepe showul din nou.Sa-l facem calumea, propun eu. happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@ErotiqueConseils: Sa nu mai spui nimanui, dar si eu i-am raportat tot ce-am prins!
@harciog: eu n-am postat niciodata la S/F. Ma rog...nu intrebari, ci numai raspunsuri, deci, nu se pune.

| Flav a răspuns:

I-ati alungat pe chat, neamul lui satan umbla in fiecare zi pe acolo. Mai intra si Ema cateodata, atunci se face liniste, se citesc acatistele.

| Necrophagist a răspuns:

N-au dispărut, n-au cu cine.

| mihaibrasov a răspuns:

Stai linistit, vor reveni.

| EmaS a răspuns:

Hombre si ArcaLuiNoesaScufundat
Sunteti plini de venin. Oare care o fi cauza? Ema stie! O sa ma supar si eu si nu o sa mai intru, sa vedeti atunci plictiseala.Noi eram sarea si piperul.O sa tineti voi doliu pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cita ura poti sa ai in tine Ema, daca te manifesti asa.

| Flav a răspuns:

@Ema - http://www.youtube.com/watch?v=KfqRPxWz5z4
Asta o fac pentru poza aia cu fiica ta, poate ma scot si eu cu ceva...

| Hombre a răspuns:

Ema stii ca te iubesc mult., de ce vrei sa-mi iei deliciul de a fi "rautacios" si venin te asigur ca nu am sigur, l-am muscat pe un prost care ma enerva de cap si acum e poet. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vaaaleeeuuuu,chiar credeam ca venit apocalipsa.mai mult lipsa decat apoca.da vad ca nu.atunci belimia-ti venit dragiiiii deastiaaaa, cum va spunee? useri ma.useri.da nu toti.numa unii.va stiti voi pezevenghilor.

| Flav a răspuns:

@Woodenpints - Poate ai dorit sa spui soacra, dar trecem cu vederea.