| anonim_4396 a întrebat:

V-ati imaginat cum ar fi fost daca aveati sexul opus?

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu, dar am visat odata ca m-am trezit incorpul unei femei si aceasta era in aceea perioada, senzatia? Orbila si grtoasa, in concluzie ma multumesc sa fiu barbat.

| aumih16 a răspuns:

Da! si eu am simtit intr-o noapte! poate si zi! un vis erotic! in care am simtit ca mi-am pierdut masculinitatea! si capatasem feminitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greau

| venividivici2017 a răspuns:

Daca eram de sex opus, invarteam fraierii cu bani, profitam de faptul ca savarina este pe cale de disparitie si mult mai cautata decat aurul.Cautam un fraier perfect, cu bani, casa, masina si nu in ultimul rand sa arate bine si cu carnatul gros.Bine asta dupa ce ii testam pe toti... apoi vreo 2 copii sa aiba soacra grija de ei, ca eu nu aveam timp din cauza celor ce tin de barfe si cosmetica, shopping, posete, carduri de la prosti.Si spre final, un nou amant, un divort, o pensie alimentara si averea ce mi se cuvine, bineinteles dupa urma fraierului.

| Samariteanul a răspuns (pentru venividivici2017):

''Averea ce ti se cuvine''... oamenii ca tine ar merita sa fie arsi pe rug sau omorati cu pietre...

| venividivici2017 a răspuns (pentru Samariteanul):

Sa moori tu ca iar ai tras ceva pe nas...