| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Va expuneti cu un interes nemaipomenit asupra societatii in care va aflati? Sau umanitatea, pentru voi, reprezinta un dezinteres major si ati fi dorit sa nu fiti implicati in gandurile si simplitatea oamenilor pseudo-sociabili ce emite o stare negativa in aria voastra?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Simplitatea si mediocritatea ce-o poseda oamenii e totusi fascinanta, n-am cum s-o privesc cu dezinteres, atat timp cat, credeai ca le-ai vazut pe toate si dupa, te lovesc cu prostia lor.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-am invatat decit sa-mi fac treaba si atit.Am urmarit starea de non minte prin actiune.Nu gindesti, nu judeci, nu te doare nimic.

| Woodenpints91 a răspuns:

Societate,umanitate...nu pot decât să mă uit cu dezinteres şi să râd.