| SaveTheNature a întrebat:

Va simtiti inteligenti?

Răspuns Câştigător
| RA94 a răspuns:

Cei care se simt inteligenti de fapt sunt cei plafonati care nu accepta sa cunoasca lucruri noi sau daca au un argument gresit o sa tina in continuu argumentul lor chit ca ii este dovedit ca e gresit
pe cand cei care zic ca nu sunt inteligenti dar vor sa cunoasca lucruri noi si continua asa pana cand mor vor fi foarte inteligenti pe langa cei care se simt "inteligenti"

| anonim_4396 a răspuns (pentru RA94):

Serios?laughing Cum ai ajuns tu la concluzia asta?

(Replica e pentru fundițat)

| RA94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sunt o gramada de exemple pe lumea asta

23 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ultima data cand m-am atins, m-am simtit in flacari.

nony
| nony a răspuns:

Daca ma simt prost, cate sanse sunt ca eu sa fiu inteligent?

| zdrangoi a răspuns (pentru nony):

Daca prostia si inteligenta fac 100%, e clar ca diferenta dintre ele!

| NoChanceForUs a răspuns:

Niciodată.

| zdrangoi a răspuns:

Noi mai putin.
tu?

| zdrangoi a răspuns:

Am omis sa pun virgula (,) dupa 'oricum ar fi'.
sau fii?

| Dash a răspuns:

Lucrul asta nu il poti afirma niciodata.

| MâţulMov a răspuns:

Da, ma simt destul de inteligent cat sa spun ca sunt inteligent...dar doar cat imi trebuie.

| KodrutZ a răspuns:

@Razyy - Inteligent nu e totuna cu atoatestiutor. Da, ma simt inteligent. SINT inteligent, peste medie, si nu-s singurul care zice asta. Din pacate, sint si destul de lenes si nu prea perseverez, asa ca degeaba am 'telijenta.
@RA: Nimic mai gresit. Inteligenta nu are de-a face cu intelepciunea in modul in care zici tu. Da, sint inteligent, stiu mult mai putine decit as fi putut sa stiu pina acum si incerc pe cit posibil sa acumulez si mai multe cunostinte.

| zdrangoi a răspuns (pentru KodrutZ):

Bine, atunci invata sa scrii sunt si nu sint.
I don't want to see
asta nu tine de inteligenta.
tine de 'cunostinte'.
sorry!

| KodrutZ a răspuns (pentru zdrangoi):

Gresit, eu scriu cu sint si "i" din "i" fiindca asa am invatat si schimbarile mai recente din limba romana au fost facute cu picioarele. Am dat bacul in primul an cind s-a introdus magaria asta si chiar s-a luat in serios la notare, de aia am luat 9 la romana la scris, lol.
P.S. Indiferent de "sint" sau "sunt" eu stiu ca propozitiile incep cu litera mare...

| zdrangoi a răspuns (pentru KodrutZ):

Ok!
te-ai cam suparat.
dar lasa-i pe altii sa te aprecieze.
si crede-ma, inteligenta nu tine de perseverenta.
e nativa.

| SaveTheNature explică (pentru zdrangoi):

Corect!

| KodrutZ a răspuns (pentru zdrangoi):

Nu m-am suparat. Nu am zis ca tine de perseverenta, doar ca inteligenta, care e partial nativa, partial dezvoltata, fara condimente ca perseverenta, nu valoreaza mare lucru. Ma apreciaza si altii, stai linistit. Pentru a incepe o propozitie cu litera mare, apasa Shift in timp ce tastezi litera respectiva. Succes! tongue

| zdrangoi a răspuns (pentru KodrutZ):

Multumesc.
sa-ti mai zic una:
si prostul persevereaza in prostia lui.
asta inseamna ca e bine?
isi accentueaza prostia?
nu apas pe 'Shift'
mai bine apas pe 'Stift' I don't want to see
oricum ar fi placuta conversatia.
BRAVO!

| zdrangoi a răspuns (pentru KodrutZ):

Te rog asculta asta:
http://www.youtube.com/watch?v=K_NhjIb6VF4

| Remus82 a răspuns:

Simt ca pot filaughing)

| Lavinia218 a răspuns:

Simt ca pot fi mai inteligenta!

| RazzyFUnik a răspuns:

Nimeni nu e atotstiutor... a te simti inteligent este o greseala... cel mai bine este sa fi asa cum este, fara exagerari

| CostyMe a răspuns:

Eu unul ma simt big grin

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Eu sincer nu