| Dorii a întrebat:

Viorel este un baiat mut. Vrea sa cumpere o periuta de dinti. Se duce in fata vanzatoarei si incepe sa mimeze spalatul pe dinti. Vanzatorea intelege si reusesc sa incheie tranzactia.

Mihnea este un baiat orb. Vrea sa cumpere o pereche de ochelari.

Cum face sa reuseasca sa incheie tranzactia cu vanzatoarea, pentru ca aceasta sa inteleaga si sa incheie tranzactia?

FUNDA love struck raspunsului corect

Stiu ca e mai usor dar...

Răspuns Câştigător
| Zzoomless7 a răspuns:

Daca ii orb poate vorbi nu?
deci ii spune ca vrea o pereche de okelari...

17 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

La ce ii trebuie orbului ochelari?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mihnea nu este si mut, asa ca ii cere ochelari. Numai bine!

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Să vedem cum ajunge Mihnea la vreun Optiblu, ca să-şi cumpere o pereche de ochelari. happy

| mgtow a răspuns:

E orb si nu isi cumpara deloc ochelarii pentru ca nu face nimic cu ei.

| FuckOnCocaine a răspuns:

Depinde și ce fel de ochelari vrea Mihnea să-și cumpere.

Dacă-s de soare, e ok. Cu ăia de vedere nu merge.

| NOBODY a răspuns:

De când mihnea e orb?

Răspuns utilizator avertizat
| A98 a răspuns:

Da daca mihnea e orb la ce-i trebuie ochelari?laughingsi la viorel mi se pare logicconfused

| Bullweif a răspuns:

Ii cere o pereche de ochelari

| 9gag a răspuns:

De ce ar avea nevoie de ochelari?laughing...Sa faca economie ca e criza si asa e orb...

| sherlock a răspuns:

Ii cere vanzatoarei ca nu e si mut. Dar cam aiurea intrebarea ca orbii poarta ochelari de soare cu lentila neagra si un baston alb! Ca cei din jur sa stie ca sunt orbi. Ochii de sticla imita asa de bine ochiul normal ca nici daca te uiti atent nu iti dai seama.

| diaηα a răspuns:

Pai ii zice vanzatoare-i ca vrea sa cumpere o pereche de ochelari.
Nu este mut, asa ca poate vorbibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite asa am inceput sa ne dezverginam mintal si cu ochelarii, a intrecut-o p'aia cu periutza de dinti

| DrunkShepp a răspuns:

Ii arata un dvd pe care el spune cu vocea lui data de masa cand la facut ca vrea ochelari, ce e asa de greu?

| adryanna_7314 a răspuns:

Pai dc s cumpere ochelari daca e orb?

| DanaCristina a răspuns:

E doar orb, deci nu si mut. Deci ii spune ca vrea o pereche de ochelari! fundita? puppy dog eyes?

| dixi9516 a răspuns:

Se duce si ii spune ca vrea o pereche de ochelari.Este orb dar nu si mut:*