| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti? :/ http://www.formula-as.ro/......ieti-12809

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Si eu, cand beau peste masura, incep sa vorbesc oamenilor mult mai clar decat o faceam inainte. Ce? Eu de ce n-as fi un geniu?sad Pentru ca e nevoie de inca un geniu pentru a ma percepe. Da' de unde, sunt unicat si d-asta sunt contestat. Faina povestea? Nici macar eu nu sunt miscat.

| Grăurea a răspuns:

Nu are 120 de vieti, ci este un geniu! Probabil are IQ-ul de peste 145! Tot respectul! Si, nu inteleg ce cauta ea ca vanzatoare dar ma rog...