| EyesSad17 a întrebat:

Voi ce vise ati avut in ultima perioada si ce credeti despre ele?
eu am avut un vis si nu stiu ce semnifica acest vis
visam ca ma casatoream cu o vaca si ca ma pupam cu ea (iiiii scarbos )dau funda ^^

Răspuns Câştigător
| EmiiLoveYou a răspuns:

Cel mai ciudat vis al meu a fost acum 1 saptamana. Visam ca mama a inceput sa tipe ca de ce nu am pus frunzele in cuptorul cu microunde (urma sa le mancam).
Mama mi-a spus ca radeam asa de tare incat ma auzea din cealalta camera.

| EyesSad17 explică (pentru EmiiLoveYou):

Mama ce vis rolling on the floor tare ciudate vise avem noi oameni

| AlleLoveGreen a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

rolling on the floor)))))))))

18 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Era mov vaca din visul tau?

| EyesSad17 explică (pentru harciog):

Ha ha ha nu era alba ^^ rolling on the floor

| vali1985 a răspuns:

Visasem ca cel din Scream ma urmarea si eu ma aruncasem de la balcon.

| Wøodenpints a răspuns:

Am visat că pipăiam o grasă. A fost coşmaR.

| qMisaki a răspuns:

Cel mai ciudat vis al meu a fost cand un "animal" ( sa zicem ) cu picioare de porc, cap de pisica si trunchi de cal a venit la mine cand eram in vacanta la mare, imi era frica sa cobor jos ( era cu 2 etaje ) sa beau apa, si animalul s-a urcat pe scari, apoi mi-a furat toti banii. Dupa aia, a sarit pe geam. laughing)
Tu ce crezi? rolling on the floor

| 7Mary7 a răspuns:

Cel mai ciudat vis al meu a fost cu in tap care ma lua in coarnerolling on the floor

| unknownlover a răspuns (pentru 7Mary7):

Si pe mine la fel doar ca era cu o vaca laughing

| wpoieoit a răspuns:

Va invit sa cititi pe blogul meu despre visele organice

http://decodedstories2.blogspot.ro/

Este al doilea post de sus in jos

| natsumi346 a răspuns:

Eu am visat ca ma aruncam de la balcon si fugeam la selgros sa fur jucariii si sa le donez verisorului meu care era in spital ca si-a rupt piciorul si alt vis era cand mergeam cu metroul si umblam desculta in magazinul cu metrou si am visat un baiat din clasa cu mine(nu dau nume)imi spunea ca daca vreau bratara lui si eu in visul asta am raspuns cu da si baiatul acela mi-a pus bratara lui la mana stanga.

| natsumi346 a răspuns:

Eu ma trezisem jos din pat cu mana pe inima si ma speriasem de parca nu mai visasem asa ceva.

| Alexandru_Ungureanu_1990 a răspuns:

Cel mai ciudat cis al meu era cand eram eu la gradinita. Se facea ca eram la gradinita si eu dormeam, cand parca ma vedeam de sus cum dormeam, in fine, am inceput sa urc pe cladire.
Apoi am alunecat si s-a crapat tavanu care se facea infinit de mare. Atunci am simtit cum cadeam si chiar cand sufletul meu se intorsese eu m-am trezit ca si cum as fi fost mort inainte ca sufletul sa revina.

| Alexandru_Ungureanu_1990 a răspuns:

Aseara am avut cel mai SCARY vis si acum ma trec fiorii...
sa va spun cum a fost: era eu si fratimiu pe hol si ne gandeam sa ne jucam cu pistoalele. el zise: tu du-te in camera la mami si eu pe hol" desi ne jucam seara. asa m-am pus am numarat la 10 am deshis usa cand cu coada ochiului il vad pe Slender ca batea in geam la bucatarie. Am alergat mancand pamantu la mamaie in sufragerie la calculator incercam sa tip dar nimic.
PS: cand merg la baie o iau la fuga cu lumina aprinsa pe hol...

| bobby998 a răspuns:

Bai nu stiu visele sunt ciudate rau! am avut si eu unul unde ma alergau parintii mei care erau un fel de zombi sau altu in care ma vanau niste vampiri

| zaida a răspuns:

Hihihi Super dragut visul!
Nu cred sa fie ceva misterios, poate ca subconstientul tau a reactionat la reclama cu "milka" si vacuta dragastoasa... rolling on the floor

| EyesSad17 explică (pentru zaida):

rolling on the floor cine stie ^^ dar din pacate nu era vacuta milka era alba cu pete roz ^^si cu floricele pe ea laughing