| Paranormal12 a întrebat:

Voi credeti in copii de indigo de diamant? Cum iti dai seama ca ai unul sau chiar esti unul?

Răspuns Câştigător
| AureolaMofetica a răspuns:

Ma, nu stiu exact ce is aia copii indigo, dar stiu ca profa noastra de fizica ne innebunea cu astia. Cica au ADN-ul modificat si is superiori, au o inteligenta deosebita. Sounds like new age bullshit to me... Cum iti dai seama ca ai unul? Profa noastra zicea ca au capacitati deosebite si sunt foarte inteligenti. Daca te intereseaza subiectul sunt carti pe tema asta la librarie.

1 răspuns:
| king4aday a răspuns:

Aici sunt copiii indigo --> http://www.spital-obregia.ro/