| Marioara_5353 a întrebat:

Voi nu va umpleti de Duhul Sfant cand mergeti la Bisericuta? Eu ma simt mai aproape de Dumnezeu.Doamne ajuta!

Răspuns Câştigător
| Angel0 a răspuns:

La bisericuta matii.

12 răspunsuri:
| 9999azucena9999 a răspuns:

Cred ca acesta e rolul Bisericii,de a te simti mai aproape de Dumnezeu,iar atunci cand functioneaza te face sa te simti mai bine,insa in multe cazuri nu functioneaza si apar multe intrebari,oricum nu conteaza cat de mult vizitezi Biserica daca esti un om care face fapte rele, mai bine sa fi bun, decat un rau care se duce la biserica doar din gandul ca asa scapa de toate pacatele caci asa nu va functiona.Doamne ajuta!

| Libelle a răspuns:

Devi obositoare, nu crezi?straight face

| rolfenstein a răspuns:

Marioara is back!happy

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Te-a prostit redtube-ul pe tine, maica.Cred ca la fiecare secventa te umpli de duh sfant...

| DorelSudoru a răspuns:

Http://www.satanicro.blogspot.com/
Ia de aici si date cu capu' de pereti ca d-zeu asta e un nimic la fel ca tine

| 4b a răspuns:

Crezi ca daca mergi la biserica de umpli de Duhul Sfant? ca te simti mai aproape de El, asta-i alt lucru, insa nu ori si cine este pregatit ca sa poarte o responsabilitate; crezi ca atunci cand esti binecuvantat cu Duh Divin esti la fel?! in nici un caz.

| CautNume a răspuns:

Voi cei care comentati m-am gandit sa ne rugam impreuna ca dumnezeu sa-i deschida aceasta minte incuiata bine bine cu un lacat...laughingglumem cine ar afce asta! cred ca Marioara

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, tu te duci la biserica sa te umpli? Da-o dracul de treaba! Si-acolo ti-e gandul tot la umplut? Burta, evident...sper...sau nu?

| muzicalBoX a răspuns:

Te apropii de Dumnezeu dar te indepartezii tot mai mult de Sfanta Limba romana.

| AnnnaMarrria a răspuns:

A...pff...cred ca nu am mai fost la biserica de cand aveam 8 ani, eu am 17 acum! :-| mama ce intrebari punee laughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cine-i ala Duh Sfant?

| wendy434 a răspuns:

Tu esti foarte enervanta cu intrebarile tale, nu crezi?