| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa învăț multe despre cum sa îmi îmbunătățesc creierul și funcționalitatea lui.Sa devin un neurohacker sau biohacker așa se numesc mai nou cei ce vor să își îmbunătățească creierul sau sa ii ofere "un boost"
Voi ați încercat așa ceva? Prin cărți prin pastile etc sa va îmbunătățiți creierul și performanță mentala?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cum sa îmi îmbunătățesc creierul și funcționalitatea lui.Sa devin un neurohacker"

domn'u, ești dus, n-ai ce să mai "imbunătățești"

| shyde a răspuns (pentru sierra1):

Taci ma daca nu stii ce vorbesti

| sierra1 a răspuns (pentru shyde):

Aaaa, tu ești tot ăla (dus) cu pluta și care-i dă ca moara stricată cu "nutriția"

https://www.tpu.ro/......c-mai-nou/

| shyde a răspuns (pentru sierra1):

Traiesti degeaba in 2024 daca nu intelegi nutritia si rolul ei. Inapoi la 1500 cu tine.

| sierra1 a răspuns (pentru shyde):

" shyde: cum sa îmi îmbunătățesc creierul și funcționalitatea lui"

e o cauză pierdută. Definitiv

| shyde a răspuns (pentru sierra1):

Daca nu esti capabil sa intelegi lucruri de baza, ar fi foarte util din partea ta sa te abtii de la astfel de "evaluari". Nu stii, nu intelegi, cu atat mai putin nu poti evalua. Nu esti neurolog, nu stii tu ce e el. Ce dracu e cu voi astia de nu va convine ceva si sariti la scandal si la talente ca unu e un prost pentru ca nu inteleg eu ce zice? De ce nu te poti abtine din a bate campii, ca nu stii tu ce e in capul unuia si altuia.

| sierra1 a răspuns (pentru shyde):

Ca idee: tu ești intrebătorul sau doar vocea (inutilă) din fundal?

| sierra1 a răspuns (pentru shyde):

"shyde: Taci ma..."

a, uitasem: iar mă confunzi cu mă-ta!

| shyde a răspuns (pentru sierra1):

Ai o ciuda in tine de mori

| sadd123 a răspuns:

Salut,în ce sens vrei sa îți îmbunătățești creierul?