| HippocrateS a întrebat:

1.Care este cel mai sigur serviciu de email?

2.Tu ce serviciu de email folosesti?

Rog sa raspunda doar cine se pricepe la asa ceva (ma refer la intrebarea 1)!

7 răspunsuri:
| LeWildWhiteNiqqa a răspuns:

1) gmail
2) gmail

| XAMQSL a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai sigur serviciu de mail este gmail-ul, deoarece este greu de spart (mai ales daca ai o parola buna ) si confirmarea iti vine prin telefon fara sa platesti nimic.

| cookie01 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar am auzit ca gmail e cel mai sigur. Si gmail folosesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Yahoo si gmail ul sunt cele mai sigure

| William a răspuns:

Yahoo mail e mai usor de spart decat g-mail dar daca ti-l sparge cineva poate sa intre la puscarie. Eu folosesc yahoo mail.

| AdrenalinTm a răspuns:

GMAil e foarte complex si hotmail

| OnuOnulică a răspuns:

Eu folosesc Yahoo.