| RealKing01 a întrebat:

3A la o boxa inseamna 3 amperi pe ora adica tine boxa 3 ore de ascultat muzica?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu pui intrebarea corect? Ai o boxă portabilă? O incarci la priză, sau la calculator? Vrei sa te ajute cineva cu un raspuns dar intrebarea este prost formulată, deci vino cu explicatii.

| sierra1 a răspuns:

3A o fi vreo serie sau orice altceva față de ce ai spus tu

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca e boxa wireless probabil se refera la tensiunea cu care intra curentul la incarcare. Linga aia 3 A e si un 5-6 V, nu?

| Frank51 a răspuns:

laughing 3A este curentul cu care se incarca, la descarcare timpul variaza in functie de utilizare. Daca cere 3A pe incarcare eu banuiesc ca are o baterie de cam 6A, normal astfel de baterii tin mult timp, zeci de ore la o utilizare normala.