| alina88 a întrebat:

A reusit careva sa prinda romanii cu digi tv in italia fara sa cheme pe ala de pus antene? adica practic fara nimic, singur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu alina trebuie neaparat cu care sa prinzi semnalu si nu neaparat sa cari antena din romania se gaseste si aici tigai cum spunem noi.Am eu digi si merge dar cu antena pe care am gasit-o aici in italia era deja pe casa doar am legat "matele" la ea am invartito pana am prins semnalu si gata. Pupici pa

2 răspunsuri:
| alina88 explică:

Oooo, mersi mi-ai dat un fir de speranta!

| MirelusRoxi a răspuns:

Ba da. Tatal meu a montat o antena si nu stiu ce a mai luat de la Digi si se vad programele.