| alinae a întrebat:

Aaam o intrebare TPU.Care telefon e mai bun dintre Samsung Galaxy Nexus si Iphone 4s? Eu m-am documentat si am vazut ca Samsung e mai bun, dar vreau sa stiu si eu parerea voastra.

P. S. Si daca imi puteti da cateva informatii despre Samsung(cate MP are camera, cati GB are telefonul, cat costa, daca are mesajele ca la Iphone, adica sa ti se vada si mesajul primit dar si ala trimis etc)

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Asta e cel mai bunt telefon la ora actuala http://telefonultau.eu/......Black.html

| guineeapig98 a răspuns:

Daca vrei sa stii.cel mai bun telefon este Samsung galaxy Nexus.e mult mai mare ca Iphone 4s si daca vrei info in eng intra pe
gsm arena si sus in searchbar scrii Samsung galaxy Nexus siti da o gramada de informatii ...si daca nu vrei in engleza intra pe siteul care la dat benny

P.S. IPhone 4S este vreo 220 de lei ( adica 22 de milioane ) si Galaxy Nexus cam tot pe acolo, dar daca ai bani eu ti_as sugera Galaxy Nexus

| OricineAltcineva a răspuns:

In afara de camera care este doar de 5 mp la Nexus telefonul este net superior unui iphone, in primul rand ca vine cu ultimul model de android 4.0 (icecream sandvich) in al doilea rand pentru ca se comporta mult mai bine pe internet si are un display incredibil de bun si de mare. da mesajele le poti vizualiza in tip conversatie si pe Nexus, mai mult de atat pe iphone nu ai flash player deci o sa poti vedea filmulete doar pe youtube, si de asemenea nu poti trimite prin bluetooh doar de pe iphone pe iphone. nexux are 16 gb memorie interna si poate fi completat cu un card de memorie.
la pret de asemenea Nexus-ul sta mult mai bine 2000 de lei pret fara conectare fata de aproximativ 800 de euro cat costa un iphone 4s cel mai mic de 16 gb. sper sa iti fie de ajutor informatiile.

| Alle_3893 a răspuns:

Samsung e mult mai bun! Dar si Iphone 4 e bun! dar eu iti recomand sa mergi pe Samsung