| profil6568923 a întrebat:

Aceasta eroare
http://windows-exe-errors.com/......orking.gif
poate fi din cauza hard disk-ului?
Hard disk-ul este nou, am instalat un sistem de operare si primeam aceasta eroare de 2-3-4 ori pe zi.Am pus o alta varianta de Windows,vreo saptamana nu am avut probleme si acum din nou apare eroarea asta(tot asa, de 2-3 ori pe zi).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate imi dau seama, ai un virus care iti crashuieste explorer-ul (shell-ul din Windows).

O solutie ar fi sa reformatezi tot si nu sa mai folosesti cd-uri, precum sa iti faci update.

Un workaround ar fi sa iti instalezi alt shell - google: windows shell replace