| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Aceasta este o intrebare doar pentru cei ce stiu dau si funda am un psp 3004 cu 660 pro-b10 firmware si am o problema cu memory stick nu pot sa imi salvez jocurile si nu pot sa sterg ceva caci imi da eroare si dupa ce incerc sa sterg ceva nu il mai citeste si dupa ce il scot si il bag inapoi datele care apareau sterse reapar acelasi lucru il face si pe pc imi da eroarea 8022008c pe psp cind incerc sa il formatez si 8108f0f cand incerc sa sterg ceva memory stick nu este fake fake si nu are buton de lock are 1 gb liber si este un san disk memory stick pro dou

1 răspuns:
| mihai092004 a răspuns:

Ai incercat sa salvazi cumva ceva si ai anulat-o in timpul incarcarii?